PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUH. STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

HAKKIMIZDA


METİN YÜKSEKAL

(Sorumlu Ortak Başdenetçi, Eski Gelirler Başkontrolörü, Yeminli Mali Müşair ,Avukat)

25.09.1968 yılında Adanada Doğdu. İlk ve orta ögrenimini Mersin de tamamladı. Liseyi İzmir Maliye Meslek lisesinde bitirdi. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Avukatlık Stajınına müteakkip 1993 yılında açılan sınavı kazanarak Maliye Bakanlığında Stajyer Gelirler Kontrolörlüğü görevine başladı. 1996 yılında Gelirler Kontrolörlüğününe atandı. 2006 yılında Gelirler Başkontrörlüne atandı. Bir süre Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığında grup müdürlüğü yaptı. 2008 yılında istifa ederek Yeminli Mali Müşavirliğe Başladı. Halen Maksimal Bağımsız Denetim YMM Ltd.Şti.nde kurucu ortak Baş Denetçilerindedir.

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;

- Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

- Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

- Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

- Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

- Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir. 

- Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

- Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

- Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.